HAKKIMIZDA

İnegöl Mobilyası Online Satış Mağazası www.monzalife.com sitesi Türkiye'nin mobilya merkezi olarak kabul edilen İnegöl'de mobilyanın içinden gelen tecrübeli ekibi bir araya toplayarak  kurulmuştur.

2016 yılı itibariyle internet teknolojisinden faydalanarak e-ticaret sektörüne adım atan www.monzalife.com dinamik kadrosu ile kurulduğu ilk günlerde olduğu gibi bu günde kalite ve güven ilkesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Satış sistemimiz ve Avantajlarımız;
Mobilya, koltuk takımı ve aksesuar üretimi yapan firmalar ürettiklerini toptan satış pazarlama politikasıyla ülkemizin dört bir yanında hizmet veren mobilya satış mağazalarına ulaştırırlar. Mobilya satış mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan fiyatlarla aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine, mağaza genel giderlerini, depolama, nakliye ve kar marjlarını ilave ederek perakende satışa sunarlar.

 

www.monzalife.com bu giderleri ortadan kaldırarak mobilyalarımızı üreticiden tüketiciye direkt ulaştırır. Bunun için Online yapılan alışverişler tüketiciye %50'ye yakın karlılık sağlar. Ayrıca İnegöl merkezli olmanın avantajı ile üretici firmalardan satış sonrası hizmette garanti vermektedir. Tüm dünyaya mobilya gönderen İnegöl Mobilyası Online Satış Mağazası ayrıcalıklarından sizde yararlanın %50 ye yakın avantaj yakalayın.